Miskolcról Kiskapud felé vettük az irányt a Kiskapud - Herosz Ózdi Szervezete mentettjeinek vittünk pár apróságot
Köszönjük munkájukat
2025. február 22.
Következő állomásunk az Árvácska cicamentők bázisa volt
Megleptük mentettkéiket saját készítésű cicafekhellyel, amit azonnal birtokba is vettek.
Ha cica örökbefogadáson gondolkozol, keresd őket.…
Mai napunk kicsit hosszúra sikerült
Három helyre vittünk adományokat
Útunk először Igricibe vezetett, az Igrici Biztos Kezdet Gyerekházba.
Sok mindent vittünk, főleg ruhákat…
Mai napon a Tetovált Angyalok az Öreg Kutyákért Alapítvány menhely építéséhez szükséges padlólapokat adtuk át.
Boldog Új Évet
2024. december 30.

